Ramazan Bayramı

Merhabalar.Tüm Müslüman Aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, büyüklerimin ellerinden öper, küçüklerimin o güzel yüreğinden öperim.Rabbimden bir sonraki tüm bayramlarımızı tüm yasak..

Devamı

Sokağa Çıkma Yasağı ! Zonguldak'ta dahil olmak üzere 30 Büyük Şehirde 2 Günlüğüne Sokağa Çıkma Yasağı Getirildi.

Zonguldak İli sınırlarıda dahil olmak üzere 30 büyük şehirde 12 Nisan 24:00'a kadar sokağa çıkma yasağı getirildi.30 Büyük Şehir Statüsüne Sahip İller Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, ..

Devamı

Korona ( COVID-19) Salgınından Etkilenen İhtiyaç Sahipleri İçin Açık Kapı Başvurusu ve Takibi Nasıl Yapılır ?

Açık Kapı Nedir ?Açık Kapı, vatandaş ile en hızlı bir şekilde iletişime geçilebilmesi ve taleplerini iletebilmesi, bu taleplerin en etkili bir biçimde değerlendirilip sonuçlandırılması amacıyla kurulm..

Devamı

Ücretsiz Maske Başvuruları Artık E-Devlet Üzerinden Yapılacak

Dün akşam saatlerinde yapılan açıklamada ücretsiz maske dağıtımının ePttAvm.com internet sitesi üzerinden yapılacağı ve haftada 1 paket (5 Adet) şeklinde olacağı söylendi.Benim gibi bu duruma milyonla..

Devamı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Coronavirus salgınına karşı alınan yeni tedbirleri açıkladı

Sağlık Bakanı Koca'nın vakalar ile alakalı yapmış olduğu basın toplantısının ardından halka seslenen Erdoğan, ülkemizde uygulanacak yeni tedbirleri açıkladı.İşte Coronavirus (COVID-19) salgınına karşı..

Devamı

Twitter 1100'den fazla yanıltıcı koronavirüs tweet'inin kaldırıldığını söyledi

Yeni koronavirüs (COVID-19) hakkında yanlış bilgilendirme ve söylentiler Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal platformarda hızla yayılmaya devam ediyor. Twitter Çarşamba günü yaptığı açıklamada, ..

Devamı
1